Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Wohyniu - wstępne przyczyny tragedii

Utworzony przez KieroWiec, 20 lipca 2010 r. o 11:29
Gość napisał:
A jak jest wybrzuszenie to się zwalnia czy przyśpiesza żeby sobie polatać jak na filmach?
A ty książkę piszesz?po co komentujesz? żeby pokazać swoje zdanie? Znałaś/eś ich? Ch** wiesz i adekwatnie piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bos napisał:
Jak się pali trawę to się ma takie samo siano we łbie.Zawsze to trzech ćpunów mniej i na drodze zawsze bezpieczniej.
Gdy twoich bliskich zabraknie również chciałabym dać ci takiego samego komenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drogi publiczne nie służą do bicia rekordów prędkości i każdy kierowca powinien mieć tego świadomość.
Heh, a ty pewnie masz na liczniku 110 najwięcej. Jak ktoś chce się podszkolić w nauce jazdy to idzie na kurs albo doszkolenie,a nie czyta co piszesz^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś nie dla każdego jest to oczywiste skoro dochodzi do takich wypadków i to coraz częściej. Dlatego trzeba piętnować głupotę i szpan na drodze i mówić o tym głośno! Może w końcu do tych młodych dotrze, że jeżdżąc jak idioci bez pojęcia niosą śmierć, sobie i innym.
To zacznij pracować jako wolontariusz lub psycholog ale na pewno nie tutaj, bo każdy ma dosyć tego głupiego pisania co by było, w kółko to samo. No beznadzieja. Myślicie że czytają to takie osoby które trzeba pouczać co do jazdy? Głupota jest w waszych głowach ludzie jeśli łudzicie się że cokolwiek się zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ankaa napisał:
nie no! teraz to jestem w szoku! człowieku! co ty w ogole wypisujesz? to brzmi, jakbys usprawiedliwial to, co sie stalo. polowa z nas nie stosuje sie do ograniczen? chcesz powiedziec, ze polowa ludzi jedzie 130-140 na godzine tam gdzie wolno 4o?! jestes niepowazny! moze w twoim srodowisku tak sie jezdzi, bo w moim nie.i to jest wlasnie nasze polskie przyzwolenie na to, co sie dzieje. szukanie winy tam gdzie jej nie ma.jest roznica miedzy przekroczeniem predkosci o 10 a nawet o 20 km na godzine, a o 100km !czlowieku, co ty w ogole wygadujesz? i jeszcze to stwierdzenie, ze tak mialo byc. to juz bylo zupelnie glupie. dlaczego niby tak mialo byc? na ich wlasne zyczenie sie to stalo. a moze czarny kot przebiegl im droge? zwalmy wine na kota. on wszystkiemu winien. a gdyby tamtedy akurat ktos przechodzil? niewinna osoba? nawet by nie zdazyla sie zorientowac co ja spotkalo. ale w Waszych stronach jest taka własnie "kultura " jazdy. kilka miesiecy temu moj ojciec, ktory jest swietnym kierowca (zawodowym zreszta) omal nie zginal jadac spokojnie, bo jakis chojrak wyskoczyl mu sportowym samochodzikiem z podporzadkowanej. ojciec i babka moja (ktora tez byla w samochodzie) ocaleli tylko i wylacznie dzieki doswiadczeniu mojejgo ojca. ojciec wyladowal na polu, a gnojek zatrzymal sie tylko na chwile i kiedy zobaczyl, ze nic sie nie stalo wiecej, tylko ruszyl z piskiem, nawet nie przyszedl i nie przeprosil. rzecz sie miala w Przewłoce. a to juz nie pierwsza taka sytuacja. kiedys ja jechalam za kierownica i na zakrecie niedaleko Suchowoli wyskoczyl mi zza zakretu na czolowke jakis samochod po tunningu.jechal prosto na mnie - byl na moim pasie. bylam wtedy swiezo upieczonym kierowca i tez ojciec zlapal w ostatniej chwili za kierownice sciagajac nas na pobocze. ludzie opanujcie sie!co z tego, ze jechalam przepsowo, jak tacy wariaci nie dali mi zadnych szans.jakim prawem wymuszacie, zeby spokojni, normalni ludzie przez was wypadali z drog, na pobocza, do rowow, na pola? takich historii mam wiele na koncie, wszystko z waszych stron. niestety od czasu do czasu musze tamtedy przejezdzac.
To zacznij piechota chodzić bo nie uda ci się uświadomić wszystkich 'przez których miałaś taką sytuację. Myślę że to nie jest miejsce na uświadamianie takich ludzi. Wyjdź najlepiej na krzyżówki i zacznij rozgłaszać skoro bardzo ci zależy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś wsiowy miszcz wymlaskał 8 pochwalnych komentów i wszystkie jednakowo głupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bos" jak ci coś nie pasuje to zgłoś sie do mnie. A ćpun to sobie na matke swoją mów !!! A poza tym to ona musi być geniuszem żeby takiego deb***a na świat wydać to trzeba naprawdę nie lada wyczynu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca pewnie mysłał że jest "miszczem kjerownicy" i wiedząc że jest tam "hopa" zap***** ile fabryka dała. Tylko szkoda tych braci :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byli koledzy mojej siostry i jeden z nich przeżył a reszta nie żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Women play an Christian Louboutin Ireland important part in modern society. Christian Louboutin Shoes Now many women are going into professions, Christian Louboutin Boots such as medicine, workers in businesses Christian Louboutin Pumps and factories. In addition,positions by men. Christian Louboutin Sandals There are even some businesse progress of modern Christian Louboutin Wedges society.There are, However, still some people assert that men Christian Louboutin Evening are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen Christian Louboutin Wedding are found to be males. Finally,dominated by men only. Christian Louboutin Ankle Boots men should enjoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Problem of Beats By Dre UK Human Population were less than 400 million people on earth.the Diddy Beats By Dre recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused Beats Kobe Bryant many problems. Generally, down to four major Dr Dre Beats Headohones ones.First,a lot of people can't the elements. Third, Beats By Dre Sale in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of Beats By Dre Studio people are illiterate. Therefore, to Beats By Dre Sale UK eliminate these problems, human beings should take Monster Lady Gaga effective measures.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In the Beats By Dre UK developing countries great changes took place in Beats By Dre Sale life expectancy and infant mortality Cheap Beats By Dre in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy Monster Beats By Dr.Dre was very low, while infant mortality ws Beats By Dre very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas Beats By Dre Studio infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but Monster Lady Gaga in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were Beats Kobe Bryant improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger Beats By Dre Sale UK were exposed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER a ty jesteś "miszczem" TĘPOTY XXL !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...